KONST / Litografier / Litografier 15232016
nr 1523 2016
Litografier
5 st, efter Ferdinand Boberg, ej signerade, yttermått inklusive ram: 41x32 cm
Kondition: delvis fuktskador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:12:15
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm